A Magyar Honvédség első KC-390 többcélú szállítógépe a jövő héten érkezik meg végleges bázisára, Kecskemétre. Lássuk mit tud a technika! A második gép érkezése jövőre várható. #vekkerur
Görgess tovább!
Az ukránok megtámadták Moszkvát! A Gazprom egyik olajfinomítója is kigyulladt!!! A következmények beláthatatlanok!