2024 Európa-bajnokság

A tegnapi egy gólos győzelemmel megvan az esélyünk a tovabbjutásra. Azt gondolom, hogy nincs okunk a szégyenkezésre, egy kiváló, mozgalmas, és feszült 100 percen vagyunk túl.

Csoboth beállása, kapufája, majd az utolsó pillanatban lőtt gólja eldöntötte a meccset. A srác rengeteget küzdött, le a kalappal előtte.

Varga Barni sérülése szerencsére nem olyan súlyos mint az a meccsen látszódott, de az arccsont törés nem veszélytelen. Rá egy műtét vár, majd hosszas felépülés. Bízzunk benne hogy hamar felépül. 🙏

Sokan mondják, hogy Szoboszlai játéka tegnap nem volt kiemelkedő, ebben van is némi igazság, de ehhez hozzátartozik, hogy korábbi izom sérülése még nem gyógyult teljesen.

A segéd személyzetről viszont nincs jó véleményem. Bocsi, de mi a szart tököltek először a kézi hordággyal aztán a pálya szélén a kerekes ággyal? Az német ápoló azt mondta addig nem lépnek pályára a másik hordággyal amíg a bíró nem engedi. Mi a szar??? Gyerekek akkor a meccs már állt 8-10 perce és egy játékosért küzdött a személyzet, milyen bírói engedélyre vártak?? Hatalmas hiba és szakmaiatlan lépés volt. Szerencsére Varga Barnabás jobban van, ez most a lényeg, de azért na!!!

Hogyan tovább? Nos az első feltétel megvan:

a skótokat el kell verni
- olaszok nyerjenek a horvátok ellen
- Anglia- Szlovénia fix 1-es
- és ami tuti bejön, hogy Albánia kapjon ki a spanyoloktól

Ha ezek az eredmények teljesülnek akkor van esélyünk tovább küzdeni!

👏 Szurkoljunk együtt Vekkeresek.
Hajrá magyarok! Hajrá fiúk!

A gólszerző Csoboth Kevin. Eddig csak az amerikai film jutott az eszembe arról a gyerekről akit minden évben otthon hagynak. Tudunk már más Kevinre is emlékezni!