Többen kérdeztétek, hogy mi a véleményünk Magyar Péterről és a nyilatkozatairól. Nos egyelőre nem írunk erről a "képződményről" semmit, mert az nyomdafestéket nem tűrő lenne! Egy ilyen összefoglaló íráshoz be kell verni 2-3 pohár jó házi szilvapálinkát, hogy bírja a gyomrunk........
Mai feladványunk Ha 2 dollároldali politikus 1 hét alatt 5-ször árulja el Magyarországot, Amerikában és annak a bábjánál Brüsszelben, akkor a teljes globalista ellenzék hány év börtönt érdemel…
Tudom, én vagyok a demagóg, de a celebsztárok plakátján szereplőknek ÖSSZESEN hány gyereke van? És mennyi lesz? Köszönjük, Emese! Akarom mondani: Edina.