𝗘́𝗿𝗱𝗲𝗺𝗲𝘀 𝗺𝗲𝗴𝗵𝗮𝗹𝗹𝗴𝗮𝘁𝗻𝗶, 𝗶𝗴𝗲𝗻 𝗸𝗼𝗿𝗿𝗲𝗸𝘁, 𝘁𝗲́𝗻𝘆𝘀𝘇𝗲𝗿𝘂̋ 𝗮́𝗹𝗹𝗮́𝘀𝗽𝗼𝗻𝘁!
Mindig is tiszteltem Krausz Tamás történész, Oroszország szakértő munkáját, és megnyilatkozásait, most végképp emelem kalapom. Ha megnézitek az interjút végig érezhető, hogyan akarja kizökkenteni, terelni a műsorvezető Krausz Tamást abba az irányba, hogy ne a tényekről beszéljen, hanem fussanak rá a nyugati propagandára.
Ismerve Krausz Tamást nos ez nem fog menni. Egyike azon szakértőknek, akik mindig, kivétel nélkül csak a tények alapján, az érme mindkét oldalának megvizsgálása után alakít ki álláspontot.
Tiszteletem a tanár úrnak! #vekkerur 
/posztok.hu
Robert Fico és pártja ugyan szociáldemokrata, de a fontos kérdésekben hasonló véleményen van, mint Orbán Viktor és a Fidesz.
Az Igazság órája c. műsorunk visszanézhető a Youtube-csatornánkon. Link…



️ Karácsony Gergely mit mondjon még saját sikerének, amihez semmi köze, lásd az atlétikai vb-t?
NASA, Honfoglalás, egyebek?
uborkaszezonnak és megvitattunk a legfontosabb kérdéseket! 👉Újból megmutattuk a dollárbalolsoknak, hogy mi egy igazi közösség vagyunk!



