Prof. Werner Weidenfeld német politológus, politikai tanácsadó:

"... Azt tudom mondani önöknek, hogy a 12 évem alatt mint Amerika-koordinátor, az amerikai kormány 3 viselkedési formáját tapasztaltam meg:
Abban a pillanatban, ha az ember velük egy véleményen van, a legjobb barátok vagyunk, átöleljük egymást, az ember a bordáit félti, mert olyan intenzív az ölelés. Ha másodrangú kérdésekben nem egy a véleményünk, akkor az amerikai kormány folyamatosan azt mondja, hogy mi történt velünk és hogy hol marad a hála a történelemben, hiszen mi szereztük meg és tartottuk meg a németek szabadságát és biztonságát... meg mit tudom én. Ha egy komoly kérdésben más a vélemény, akkor előkerülnek azok a titkosszolgálati anyagok, amik Németországra nézve terhelőek és vagy csináljátok amit mondunk, vagy ti következtek."
(Ford: Bíró Éva)

Így talán érthetőbb, miért szűnt meg szuverén önálló állam lenni Németország és vált az USA által irányított bábállammá!

A gyermekek érdeke a legelső, meg kell védeni őket az oktatási intézményekben is - hangsúlyozta Révári Bence, a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára csütörtöki sajtótájékoztatóján.

Én tényleg tökre értem ezt a Finnországot-Svédországot a NATO-ba dolgot mert tényleg most mi baj lehet abból ha nyitunk 1100 km közös DM határt az oroszokkal, de... HOGY ÉS KI VÉDI MAJD MEG?!

Rettenetes rémálmom volt este.
Álmomban április 3-án a dollárbaloldal nyerte a választásokat. Mi meg mára "de facto" háborúban állunk Oroszországgal, és Magyarország egy NATO fegyverlerakat.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média