Sírnak a németek! Mindenki hibás, csak az eröltetett libsi propaganda nem. Elvesztek!
️Korunk védelempolitikájának ebből következően a status quo fenntartására kell irányulnia. Látható és nyilvánvaló módon nem így van
️ Földi László írása a Magyar Nemzetben jelent meg!
/posztok.hu

️


️
️
️ 
