“Egyelőre nem ismert, hogy az ENSZ felhívásában van-e utalás arra, hogy a gabona eladásából származó bevételt miként költhetik el, van-e kikötés vagy garancia arra vonatkozóan, hogy fegyvert nem vásárolhatnak belőle. Nem mindegy ugyanis, hogy a nehéz helyzetben lévő ország lakosságához jut-e a bevétel vagy a fegyverexportőrökhöz.”
/posztok.hu






Már senkit nem érdekel, de a Momentum folytatja a hergelést.
Azok tünciznek most, akik teljesen eltörölték volna a rezsicsökkentést.
Szánalmas.
