️A web 3.0 megalkotásának alapfilozófiája olyan alternatíva lehetne, amely alapvetően és lényegileg kizárja a rosszindulatú emberi beavatkozást, vagy egyes szereplők öncélú hatalomgyakorlását mások kárára. Kritikusai már most azt vetik a fejlesztők szemére, hogy ha nagy üzlet lesz belőle, a piac tigrisei úgyis uralmuk alá hajtják és saját hasznukra formálják. Így, vagy úgy, de az új internet meg fog születni és a világot is meg fogja változtatni
️
/posztok.hu








