🇧🇪🇪🇺🇬🇧🇭🇺🇮🇱”Belgium már megadta magát, nincs jövője, nincs reménye, és arra kérek minden zsidót, hogy haladéktalanul hagyja el ezt a nyomorult országot. Ami Nagy-Britanniát és Franciaországot illeti, van helye az óvatos optimizmusnak. Úgy tűnik, hogy a ...
”Belgium már megadta magát, nincs jövője, nincs reménye, és arra kérek minden zsidót, hogy haladéktalanul hagyja el ezt a nyomorult országot. Ami Nagy-Britanniát és Franciaországot illeti, van helye az óvatos optimizmusnak. Úgy tűnik, hogy a brit és a francia nép még nem mondta ki az utolsó szót. Európában ma Magyarország és a Cseh Köztársaság a fénypontok”️
Emlékeztek, milyen volt a Keleti 2015-ben? Emlékeztek a koszra, a mocsokra, a szemétre? A tömegre? A rengeteg hazugságra? A képmutató, jóemberkedő liberálisokra? Akik negyven szelfi közben szendvicset…