Friss hírekkel jelentkezett a közösségi oldalán a területfejlesztési miniszter.
️ Elértük a célunkat, az év végéig minden olyan megállapodást aláírt Magyarország az Európai Bizottsággal, amely lehetővé teszi az európai uniós forrásokhoz való hozzáférést – közölte a területfejlesztési miniszter.