Nehéz lesz, de meg fogjuk csinálni - mondta Orbán Viktor a kialakuló árvízhelyzet megoldásával kapcsolatban vasárnap.
Nehéz lesz, de meg fogjuk csinálni – mondta a miniszterelnök a kialakuló árvízhelyzet megoldásával kapcsolatban vasárnap, a Facebook-oldalán közzétett videóban.