Szilágyi György jobbikos országgyűlési képviselő most a DK támogatását élvezi, 11 éve felmenőit és férjét is teletorokból szidta.
Úgy látszik tényleg van igazságalapja annak a bizonyos hasonlatnak, mely az elvekről és azok megtartásáról szól...az is kicsit büdös, meg 👇ez👇 is.