A Kopp Mária Intézet Anyák napi felmérést készített, amely egyértelműen bebizonyította, hogy a magyar emberek életében nagyon fontos szerepet játszik az édesanyjuk. Ezt a szoros köteléket a koronavírus-járvány pedig csak tovább erősítette. A kutatásból kiderül, hogy a magyar...
A magyarok túlnyomó többsége igényli a rendszeres kapcsolattartást, 81 százalékuk majdnem minden nap beszél az édesanyjával. 👇 A Kopp Mária Intézet anyák napi felmérést készített