Az utolsó kétség is szertefoszlott a dollárbaloldal adománygyűjtő ládáival szemben!
Az OTP feljelentést tett a 99 Mozgalomba érkező több mint 500 milliónyi euró és font ügyében, ugyanis azok nem…
Az európai életmód forog kockán! 
Mi, magyarok azt szeretnénk, ha Európa keresztény kontinens maradna. Ez a közelgő EP-választások egyik legfontosabb tétje, ezért ezeket a mondatokat Európa-szerte mindehol el kell, hogy mondjuk. 
️
️
Madridi látogatásom során interjút adtam az El Debate napilapnak, amelyben szó esett az Öreg Kontinens jövőjéről és a közelgő magyar elnökség prioritásairól is:
The European way of life is at stake! 
We Hungarians want Europe to remain a Christian continent. This is one of the most important stakes in the upcoming EP elections, so we have to say these words everywhere in Europe.
During my visit to Madrid, I gave an interview to the daily newspaper El Debate, discussing the future of the Old Continent and the priorities of the upcoming Hungarian presidency.
Az utolsó kétség is szertefoszlott a dollárbaloldal adománygyűjtő ládáival szemben!
Az OTP feljelentést tett a 99 Mozgalomba érkező több mint 500 milliónyi euró és font ügyében, ugyanis azok nem…
Egy város nemcsak habarcs és tégla, hanem szellemi központ is. Ennek Debrecen az iskolapéldája: az elmúlt 25 évben megkerülhetetlen gazdasági és kulturális központjává vált a történelmi Alföldnek.
Orbán Viktor: Haza nélkül az emberek sohasem lehetnek szabadok, csak a globális elit játékszerei.
Kiállunk a nemzetek Európájáért.
Ritkán adódik lehetősége az embernek olyan személlyel találkozni, aki mind a tudományos, mind a reálszférában olyan kimagasló eredményeket ért el, mint a közgazdasági Nobel-emlékdíjas Paul Romer.
A…
Tűzszünetet és tárgyalásokat követel Brüsszel, Amerika és a teljes nemzetközi közösség a hegyi-karabahi összecsapások kapcsán. Az orosz-ukrán háborúval kapcsolatban meg csak Magyarország követeli…
Az örmény függetlenség napja alkalmából tartott ünnepségen
Nekünk Magyarország az első!
Reggel kormányülés Budapesten, délután frakcióülés Esztergomban. Nekünk Magyarország az első! 


Reggel kormányülés Budapesten, délután frakcióülés Esztergomban. Nekünk Magyarország az első! 

