Ma is bebizonyosodott, hogy ha a magyar emberek biztonsága a kérdés, akkor a dollárbaloldalra nem számíthatunk. Ha már mást nem várhatunk tőlük, legalább a jó hangulatról mindig gondoskodnak.
Today it has been proven once again that when the safety of the Hungarian people is at stake, we cannot rely on the Dollar Left. If we can expect nothing else from them, at least they will always ensure a good atmosphere.
Görgess tovább!
Gyurcsány Ferenc beismerő nyilatkozatot tett. Aktívan dolgoznak azért, hogy Magyarország ne kapja meg a jogosan járó forrásokat, ők nyomatják az újabb és újabb brüsszeli feltételeket.
Nem változnak A dollárbaloldal, amikor politikai alapon visszatartatja az EU-s forrásokat, akkor minden magyarnak árt. Ez az igazi magyarellenes politika. Szégyeljék magukat!
Bajnoknak lenni nagyszerű érzés, viszont bajnokságot nyerni mindig nagy küzdelem. Ötödik bajnoki címet nyerni zsinórban pedig pokoli nehéz, még ha kívülről ez nem is…