Ráday-Ház. Volt erőnk közösen új kollégiumot építeni!
Elhunyt Kobold Tamás, Miskolc egykori KDNP-s polgármestere.
Gimnáziumi éveim alatt vezette a várost, diákként én is többször találákoztam vele, hiszen abban az időben édesanyám az önkormányzatnál dolgozott. Tősgyökeres miskolci volt, aki nagyon szerette a várost.
Nyugodjon békében!
/posztok.hu



Európában először mi, magyarok mondhatjuk el a véleményünket a brüsszeli szankciós politikáról





