Megerősítjük a déli határainkat. Határvadász egységeket állítunk fel!
Megerősítjük a déli határainkat. Határvadász egységeket állítunk fel!
Megerősítjük a déli határainkat. Határvadász egységeket állítunk fel!
Megerősítjük a déli határainkat. Határvadász egységeket állítunk fel!
/posztok.hu

Az új német kormány enyhít a bevándorlási politikáján, hogy mérsékelje a munkaerőhiányt. Úgy látszik nem tanultak a „Willkommenskultur” hibáiból.
A bejelentett intézkedést a nyílt társadalom fanatikus hívei, a baloldali politikusok és a civil szervezetek persze kitörő örömmel fogadták, sőt az aktivisták még keveslik is a német kormány új intézkedéseit.
️ Eközben Magyarország déli határszakaszán csak idén már több mint 110 ezer illegális bevándorlót kellett megállítani és 831 embercsempésszel szemben indult eljárást.
️ A migránsok egyre agresszívabbak nemcsak a határt védő rendőrökkel és katonákkal, de egymással is.
Mindemellett sajnos azt látjuk, hogy a háborús helyzet okozta globális gabonahiány miatt a közeljövőben a migrációs nyomás is csak tovább fog növekedni.
️


