Ma Magyarországon a baloldal képviseli a háborút és a rombolást, a jobboldal pedig a békét és az építkezést.
Tessék választani!
Ma Magyarországon a baloldal képviseli a háborút és a rombolást, a jobboldal pedig a békét és az építkezést.
Tessék választani!
A magyar emberek békét és biztonságot akarnak!
Mi mindig a magyar érdeket képviseljük.
Április 3-án 2x Fidesz 
A felemelkedés kulcsa a nemzeti önbecsülés helyreállítása.
Háború vagy béke? A választás tétje most nagyobb, mint bármikor. Védjük meg Magyarországot!
A béke és a biztonság garanciája a Fidesz!
1 nap van.
A tét hatalmas. Ha a baloldal hatalomra kerül, Magyarország belesodródik a háborúba.
Védjük meg a családjainkat, védjük meg a biztonságunkat! Holnap szavazz a Fideszre!
Vasárnap is szavazz a Fideszre!
Védjük meg az elmúlt években elért eredményeinket április 3-án.
Szavazzunk a békére és a biztonságra.
Súrnak is előre kell menni, nem hátra.
Nyergeljetek!
Holnap indulunk!
🟠