Szerettem volna a mai nap után megosztani ezt az élményt, hogy ilyen Magyarország arca.
A magyar kormány zöld úton jár!
Ezzel a címmel tartottunk fiatalokkal közösen elmélkedést az Igazságügyi Minisztériumban az Európa jövője konferencia-sorozat keretében.
🤝 Ma este Palkovics László miniszter úrral és Steiner Attila államtitkár úrral hazánk és az uniós zöldpolitika eddigi eredményeiről, valamint előttünk álló kihívásairól folytattunk eszmecserét.
️ Túlzás nélkül állíthatjuk, hogy Magyarország zöldebb a zöldeknél, hiszen olyan átfogó intézkedéseket vezettünk be a fenntarthatóság jegyében, melyek miatt még Brüsszelben is megemelik a kalapjukat.
Így például az EU-ban elsőként ratifikáltuk a párizsi klímaegyezményt, elsőként foglaltuk törvénybe, hogy 2050-re klímasemlegessé válunk, de betiltottunk számos, egyszer használatos műanyagot is. A lista pedig folytatódhatna.
Egy szó, mint száz: a magyar konzervatív zöldpolitika hatékony és sikeres! 
/posztok.hu



️ A baloldal katonákat küldene a háborúba.


