Lett nekünk egy saját Amerikai história X-ünk... Volt már pár hasonló pálfordulás kis hazánkban, pontosabban inkább riverz, Paulusból-Saulus, így csak futólag pár mondat:
Novák Előd mást mond, és mást csinál az ember háta mögött. Kétszínű.
"10ezer per cikk a kurucon? Ábrahám igent mondott, ha itt akarsz maradni, kaphatsz pénzt is, csak fog be a szád. "
Megírtam az elnökségnek, hogy nem szeretnék a Lyobbik 2.0-hoz hozzájárulni.
"Radikális jobboldali egyének szankcionálása és/vagy kizárása a pártból"
Aljasságok Nováktól a párton belül.
/posztok.hu







