Ma Sepsiszentgyörgy és Nagyvárad, mert mi egy vérből valók vagyunk! 
Ma Sepsiszentgyörgy és Nagyvárad, mert mi egy vérből valók vagyunk! 
Magyarország szabad és szuverén ország, és az is marad - jelentette ki a miniszterelnök.
Orbán Viktor több tízezer ember előtt mondott ünnepi beszédet az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 176.…
Orbán Viktor: Ha meg akarjuk őrizni hazánk szabadságát és szuverenitását, nincs más választásunk,
EL KELL FOGLALNUNK BRÜSSZELT.
Mi,magyarok ebben nem hiszünk. - Orbán Viktor
Ácsteszéren emlékeztünk meg az 1848/49-es forradalom és szabadságharc hőseiről. 
A helyi ünnepségek mellett szép számmal veszünk részt a központi ünnepségen is.
A haza minden előtt!
Éljen a magyar szabadság! Éljen a haza! 
„Négy szócskát üzenek, vésd jól kebeledbe,
s fiadnak Hagyd örökűl ha kihúnysz:
A HAZA MINDEN ELŐTT.” ❤️

(Kölcsey Ferenc)
Zászlófelvonás 