A kisvállalkozókra is kiterjesztjük a rezsicsökkentést.
Zöld úton járunk!
Ma reggel elindult városunkban a Zöld Busz mintaprojekt. A kormány Klíma- és Természetvédelmi Akciótervének részeként 4 héten át vesz részt Dunakeszi tömegközlekedésében egy teljesen elektromos meghajtású MAN busz. Hétköznap az 1-es és 3-mas, hétvégén az 5-ös és a 6-os járat útvonalán lesz bevetésen.
/posztok.hu









„Hat évvel ezelőtt 400 ezer illegális migráns tört be Magyarországra a déli határon keresztül, átmasíroztak Magyarországon.
Ha a visegrádi csoport nem lett volna egységes, a miniszterelnökei nem…