Magyar Péterék nemcsak beszélnek arról, hogy le kell válni az olcsóbb keleti energiaimportról, hanem meg is szavazzák, eddig már HATSZOR!
A tiszások szórakozzanak a nénikéjükkel
️
Ennyi.
1️⃣0️⃣ nap múlva békemenet! Együtt erő vagyunk, legyünk ott minél többen!
/posztok.hu


️

️