Dunakeszi továbbra is a pesti agglomeráció egyik legélhetőbb városa. Ez nem csak számokról szól, hanem a közösségről, amely évek óta együtt építi a várost. Bölcsődék, óvodák, iskolák, parkok, sportpályák és programok - mind azért, hogy itt valóban jó legyen élni.
2025-ben egész Európában Magyarországon volt messze a legalacsonyabb a gáz és a villany ára. Ahhoz, hogy ez így maradjon az új évben is, az áprilisi választáson meg kell védenünk a rezsicsökkentést. ️✊
Szomorúan értesültem róla, hogy elhunyt egyik régi harcostársunk, Kiss Sándor. Ő volt Báránd korábbi polgármestere, illetve a Fidesz Hajdú-Bihar Megyei Szervezetének egyik alapítója.