A Nők elleni erőszak megszüntetésének nemzetközi napján lilába borult az Igazságügyi Minisztérium épülete.
A nők elleni erőszakot a leghatározottabban elítéljük, a jog minden eszközével fellépünk a bántalmazás ellen.
A nők védelmében jelentősen szigorítottuk az ilyen bűncselekmények büntetését, és megerősítettük az áldozatvédelmet, megnöveltük az áldozatsegítő központok számát.
Mert bűn nem maradhat büntetlenül, ahogy áldozat sem maradhat segítség nélkül!
/posztok.hu
A Fel, győzelemre! DPK-ban hasonló témákkal is találkozhattok. Ha érdekesnek tartod, csatlakozz a csoporthoz.
A linket az első hozzászólásban találod.
Mi az igazság? Ha vannak nektek is olyan…
️
Teljes interjú kommentben!
️
