A TV2 Mokka vendégeként többek között az online csalások elleni küzdelemről beszélgettünk. Az Igazságügyi Minisztérium már második éve folyamatosan dolgozik azon, hogy megvédje a magyar embereket: az eddigi szigorúbb jogszabályoknak köszönhetően több mint 2 milliárd forintot sikerült visszaszerezni az áldozatoknak.

Ez a harc nagyon fontos, hiszen az online csalók leginkább a legkiszolgáltatottabbakat célozzák meg. Ezért is folytatjuk továbbra is határozottan és keményen a fellépést a csalások ellen.

#biztonság #onlinecsalások #csaláselleniküzdelem #IgazságügyiMinisztérium #tv2 #mokka #áldozatvédelem #nedőljünkbe

Európa 30 évig az olcsó és stabil ellátást nyújtó orosz energiaforrásokra alapozta versenyképességi hátrányának leküzdését. Erről ideológiai alapon most mondott le.

Ennek eredményeképp Európa egy…

Több mint 16 millió Euró rendkívüli támogatás áll a tavalyi súlyos aszállyal sújtott kisebb, kukoricatermelők rendelkezésére. 56 ezer termelő részesülhet ebből a pénzügyi forrásból.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média