Újabb fontos lépés az áldozatsegítés területén!

A győri hallgatók az együttműködés révén már tanulmányaik alatt gyakorlati tapasztalatokat szerezhetnek a győri áldozatsegítő központban.
Az áldozatok védelme kiemelt ügy számunkra, ezért fontos, hogy a jövő jogászai felkészültek legyenek ezen a területen is. Aki bűncselekmény áldozatává válik, sokszor kiszolgáltatottnak érzi magát, ezért is fontos, hogy minél több helyen kapjon gyors és hatékony segítséget.
A Győri Széchenyi István Egyetemmel kötött partnerségi megállapodás hozzájárul ahhoz, hogy még felkészültebb szakembereket képezzünk, akik valódi segítséget tudnak nyújtani.

Dolgozunk tovább egy biztonságosabb, támogatóbb Magyarországért!

Hámori György, Győr-Moson-Sopron vármegye közgyűlésének elnöke és Pető Péter alelnök urak kértek egyeztetési lehetőséget a vármegyét érintő kérdésekben.
A fejlettebb régiók fejlesztése más jellegű…

Metróbuszok…

Jól hallották, Budapest főpolgármestere ma ezt jelentette be: indulnak a metróbuszok.

Nem azzal van a baj, hogy új buszjáratok indulnak, hanem azzal, hogy a Városházán is érzik: ez azért…

Semmilyen túlzást nem tartalmaz az állítás, hogy az Európai Unióban az írott jog sokkal kevesebbet jelent, mint a Szovjetunióban jelentett - Gulyás Gergely.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média