A magyar kormány támogatásának köszönhetően 2024 december végéig újabb 125 ezer diák kapott laptopot. Az eszközöket azok az 5. és 9. évfolyamos tanulók kapták, akik jelezték ez irányú igényüket a Kréta-rendszerben.

A 2022-ben indult, 32 milliárd forintos hazai finanszírozású laptoposztási program célja, hogy:

elősegítse és növelje a magyar diákok tudásának versenyképességét, valamint
️ csönkentse az iskolán belüli társadalmi különbségeket.

Nagy öröm számomra, hogy már több településen, így Fóton, Gödön és Dunakeszin is adhattunk át laptopot a program keretében! Utóbbi városban már 600 diák tanulását segíti ez az okos eszköz

Nyolcvan év emberi léptékkel nagy idő!

Egy emberöltő, amit szerencsés, aki megér, és még inkább különleges, ha ezt a kort egy olyan közösség éli meg, aki évtizedeken, generációkon átívelő…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média