
Ezüstérmes a Nádas Bence, Tótka Sándor páros K-2 500 méteren.
Gratulálok!
Hajrá, Magyaroszag! 
Magyarország első állatkertje, a Budapesti Állat- és Növénykert, 1866. augusztus 9-én nyitotta meg kapuit. Az állatkertek népszerűsítésére és emlékére ezen a napon ünneplik az Állatkertek napját, és rendezik meg az Állatkertek Éjszakáját.
Országunkban összesen 14 állatkert és vadaspark található, ezek közül a veresegyházi medveotthon 1998 óta ad otthont, határon innen és túli medvéknek és más állatoknak. 
/posztok.hu
bronzérmes a Pupp Noémi Fojt Sára kettős.
Soha ne add fel az álmaidat 
️

Éremeső!
️ Még egy ezüst, férfi K2 500-on!
️ Ezüst és bronz a női K2 500-on. 
Elképesztő hajrá!! 
️