Miután kiderült, hogy nem működik a terv, hogy az ukránok harcolnak, mi meg adjuk a pénzt, most már arról van szó, hogy akkor küldhetnénk esetleg mi is katonákat Ukrajna területére.
Szó sem lehet…
Vendégünk volt! Miniszterelnök úr eljött ismét. Fontos döntés előtt állunk június 9-én. Nincs kérdés! Csak a béke! Csak a Fidesz!
Sosem fogunk magyar fiatalokat küldeni…
/posztok.hu


️ “Sosem fogunk magyar fiatalokat küldeni mások háborújába!”
️


️