A nagy rendszerkritikus - Puzsér Róbertnek valóban olyan rosszul megy a sora?

Puzsér Róbert az a baloldali közéleti személyiség, aki rendszeresen elpanaszolja valamelyik kereskedelmi csatornán futó műsorában, hogy ma Magyarországon nem lehet megélni, diktatúra van, és elnyomás uralkodik.
Általában arról beszél, hogy a politikai elit elnyomja őt, és megfertőzi az egész társadalmat. Korábban például ezt írta: "Az egész magyar kultúra mélységes válságban van, a rothadás, ami uralja az országot – kulturálisan, gazdaságilag, politikailag, etikailag és mentálökológiailag – mindent elemésztő."

Ehhez képest a publicistának sikerült – ahogy ő mondaná, a „NER 13. évében” – megnyitni Budapest belvárosában az első kávézóját, az Inga Kávézót. Az ingatlanpiaci viszonyokat figyelembe véve, ahol általában 1,5 millió forint egy négyzetméter ára, ez jelentős eredménynek tekinthető.

Mivel Puzsér gyakran értekezik arról, hogy Magyarország élhetetlen, megnéztük, hogy az elmúlt években mennyit hozott a konyhára ez a fajta folyamatos siránkozás.

Puzsér Róbert nevén – a nyilvánosan elérhető adatok szerint – jelenleg egy vállalkozás van, a Szélsőközép Produkció Korlátolt Felelősségű Társaság. Ez egy 2019-ben alapított cég, amely az indulása óta szép profitot termelt a publicistának.

️A cég eredményei

Ha ránézünk a cég forgalmi adataira, azt látjuk, hogy Puzsércégének tavalyi forgalma 50 millió forint volt. Az adatok szerint 2022 és 2024 között meredeken emelkedett a cég bevétele.

A cég pénzeszközei is jelentős növekedést mutatnak. Míg 2020-ban a pénzeszközök értéke alig érte el az 5 millió forintot, addig 2024-re ez a szám megnégyszereződött, meghaladva a 16 millió forintot. A saját tőke nagysága szintén növekedett, jelenleg 26 millió forintos értéket mutat.

2023-ban a nettó árbevétel elérte az 50 millió forintot, amelyből a személyi jellegű ráfordítások 17 millió forintot tettek ki. Ez azért figyelemre méltó, mert a cégadatok szerint a vállalkozásban 2023-ban egyetlen alkalmazott dolgozott. Az alkalmazott így havonta 1,4 millió forintot keresett, ami a magyar piaci körülmények között viszonylag magas fizetésnek számít. A cég adózás után 16 millió forintos eredményt könyvelhetett el.

2024-ben Puzsér és Zaránd Péter kampányszakértő közösen megalapították az Inga Kávézót, amelynek jegyzett tőkéje 33 millió forint.

️”Fél év szabadság” – ahol kipiheni a diktatúra elnyomását

Puzsér Róbert olyannyira „el van lehetetlenítve”, hogy 2024 augusztusában bejelentette: fél évre visszavonul a nyilvánosságtól, mivel kiégettnek érzi magát, és pihenésre van szüksége.

Egyes híresztelések szerint Ázsiába költözött, de ezt cáfolta: "Baromság, hogy Ázsiában vagyok, sőt, oda is költözöm! És csak azért nem árulom el, pontosan hol vagyok, mert teljesen lényegtelen." Később az a hír járta, hogy Dél-Olaszországba vonult vissza. A pontos helyszínt továbbra sem ismerjük, annyit tudunk, hogy fél évre szabadságra ment.

Miközben Puzsér Róbert rendszeresen arról beszél, hogy Magyarország élhetetlen, a céges adatok és a kávézója sikerei azt mutatják, hogy anyagilag nem megy olyan rosszul a sora. Bár közéleti szereplőként folyamatosan bírálja a rendszert, személyes anyagi helyzete ezt az állítást nem támasztja alá.

https://x.com/tuzfalcsoport/status/1869686092850495620?s=46

2025 egy sokkal pozitívabb év lesz: lezárul a háború, erősödnek a patrióták, növekedésnek indul a magyar gazdaság!

Donald Trump és Orbán Viktor bebizonyították, hogy érdemes harcolni a konzervatív értékekért – emelte ki Steve Bannon, jobboldali médiaszemélyiség és politikai stratéga, a Központunk…

Ötösünk van!

Szárazföldi és légi flottánk is új eszközökkel gyarapodott. A tatai dandár kapuján 2 darab LEOPARD2 A7HU harckocsi és 1 darab WISENT 2HU műszaki mentő harcjármű gördült be, míg a…

️KINEK MIT INTÉZETT A KORMÁNYA

Az infláció, a növekvő költségek és gyengülő kereslet és persze az eszetlen önpusztító politika miatt NAGY a baj Németországban, egyre több cég megy csődbe.
👉Különösen…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média