Orbán Viktor facebook: https://www.facebook.com/orbanviktor
Orbán Viktor YouTube nem hivatalos: https://www.youtube.com/channel/UCfwsmFyvCFxP3ZIf3S5bMlA
Szijjártó Péter…
Könnyen lehet, hogy ezek a lobbiszervezetek közrejátszanak abban, hogy az Európai Unió a reálpolitikus, ésszerű megoldások helyett, az ideológiák útját választotta, és vészesen rohan Európa totális leszegényítése, és eljelentéktelenítése felé.
Bayer Zsolt: A német politika a huszadik században két világháborúval már kétszer tönkretette és kiszolgáltatta Európát Amerikának. Most készülnek harmadszor megtenni.
Orbán Viktor a parlamentben:
Ukrajnát lehet és kell is segíteni, de senki sem akarhatja, hogy közben tönkretegyük Magyarországot.
️ - Ukrajna gyorsítópályán történő csatlakozása nem szolgálja sem Magyarország, sem az EU érdekeit!
apuka
A DK-s Arató Gergely ma arról beszélt a parlamentben, hogy Ukrajnát FEL KELL VENNI az Európai Unióba.
️Közvéleménykutatások mutatják, hogy ezzel szemben a magyarok több mint 80 százaléka ezt ellenzeni…
Jelenleg folyik a parlamenti vita Ukrajna EU-hoz való csatlakozásáról.
Orbán Viktor: “Ukrajnát lehet és kell is segíteni de ezt úgy nem lehet megtenni, hogy közben tönkretegyük Magyarországot!”
Teljes…
Onnan lehet tudni, hogy az amerikai baloldal eleget keresett a háborún, hogy már a brüsszeli szócsövük a Politico is arról ír, hogy a szankciók nem működnek!
Most egy olajállam, jövőre meg egy gázexportból élő ország lesz a klímakonferencia helyszíne. Bohócok!