nekem nem kell bizonygatni, mennyire tragikus, hogy Biden az USA elnöke - bár maximálisan megérdemlik -, de hülyeségeket sem kell állítani: a legutóbbi G7-csúcson nem össze-vissza kódorgott, hanem a maga _visszafogott_ módján gratulált az egyik ejtőernyősnek. kissé más a két állítás.