mondom, nem az a baj, hogy balos - csomó tök jó balos előadó van -, hanem az unalmassága és humortalansága. remélem, ezt valami kocsmai dialógust idéző tájszólással mondta, miközben 749 oldalon keresztül bizonygatta, hogy de, de, tényleg olvasott Krasznahorkait.
Hamarosan itt a karácsony, de még együtt a csapat! És együtt is marad! 🤝A Megafon tagjait ugyanis összeköti a Magyarország szeretete és a tradícióink tisztelete. Manapság, amikor Európában lépten-…
Karácsony előtt a legjobb helyről kell beszerezni azt ami szükséges. Például a bejglihez a diót, a fácán leveshez a friss zöldséget és a vésztartalék illatos házi kolbászt,így idén utoljára irány a…