Sajnos megint csak egy vezető van észnél Európában...
a finnek lezárják a határaikat, mert napi 96(!) menedékkérő érkezik - Európa ujjong.
mi 2015-ben lezártuk a határainkat, mert napi több ezren akartak érkezni - Európa szitkozódott.
kettős mérce, ugyan már!
/posztok.hu




bezzegCsehországban magasabb az infláció, mint nálunk.
pedig ott Igazi Konzervatívok
️ vannak kormányon!
mit lép erre a dollármédia?