Házi befőzőkészüléket adományoztak a vármegyeszékhely két egyesületének. Az eszközöket…
🫡
apuka szerdai beszéde
Egy ilyen nap után jó volt barátok között tölteni az estét. Köszönjük a meghívást a kiskőrösi barátainknak! 🙏
Karácsony Gergő megüzente; Nem járul hozzá, hogy Budapest a jövő évi Női kézilabda EB-n meccseket rendezzen! Sebaj! Majd Debrecen!
Jó volt újra találkozni veletek!
Köszönjük Kiskőrös!
x Stefi Déri x Deák Dániel
Nincs riasztás? 
Nincs vonulás? 
De akkor, mit csinál egy tűzoltó? 
Mutatjuk!
️
Amikor nem villognak
a kék lámpák, akkor sem pihennek
a tűzoltók. Nem pihennek, mert annál fontosabb dolguk van: tanulnak…