Könyörgöm libsik! Ne segítsetek! Nekem jó a diktatúra! 


nekem azt mondták a balosok, ha trump az elnök, kitörhet a világháború, összeomlik a gazdaságuk és egyebek.
🫡 ehhez képest biden…!
várjunk csak…
nekem azt mondták a balosok, ha trump az elnök, kitörhet a világháború, összeomlik a gazdaságuk és egyebek.
🫡 ehhez képest biden…!
várjunk csak…
Könyörgöm libsik! Ne segítsetek! Nekem jó a diktatúra! 


Ellopták...
"Komoly aggályokat fogalmaz meg a média, az oktatás és a kultúra helyzetéről az Európai Parlament küldöttségének magyarországi látogatása alapján készült jelentés"
Megint.
...adta hírül MINDEN elnyomott…
Erdőgazdálkodás itthon és a világkereskedelemben - OECOFOCUS
2021-ben Magyarországon mintegy 1,8 millió hektáron terültek el faállománnyal borított erdőterületek. A rekreációs lehetőségek sokak számára…
Hatalmas videóval jövök! Zsepit készítsetek! 

🥰
Hiába na. Sosem leszünk méltóak ez igazi "Európai értékekre"
Március 9-én a Ferencváros szurkolóit szállító vonatot 500 (!) német taktikai felszereléses rendőr tartóztatta fel, azzal az indokkal, hogy…
A Német focidrukkerek után romokban Nápoly, bezzeg szerintük a Fradisták veszélyesek, akik egy sörösdobozt sem dobtak el

