a nyugat-európai konzervatív egyszerűen csak balos, ez a brit miniszterelnök egyik friss interjújából derült ki. ️ hogy miből? a cikk linkje a kommentek között!
Görgess tovább!
A párbeszédesek csak meghallják a béke szót és kikészülnek idegileg. Szabó Rebekát megkérdeztem a békéről, de inkább befejezte a sajtótájékoztatóját.
2004-ben a magyarok nem azzal a várakozással csatlakoztak az EU-hoz, hogy egy olyan eurokrata elit fogja őket irányítani, amely föderális, felülről irányított politikai uniót akar létrehozni –…