Hatalmas éges lett Hadházy szervezte tüntetés! Alig pár száz libsi vett rajta részt! 

a korábban jobboldaliak lámpavasra akasztásáról ábrándozó Szarvas Koppány Bendegúz legutóbb rasszista kijelentést tett, ennek ellenében tüntettek ma.
️ a baloldal - lásd a házi nácikat, a jobbikot - maga felé mindennel megengedő.
/posztok.hu
RINYÁLJATOK LIPSIK!
Nem elég, hogy a válogatott, de a Fradi is sikeres!
Megvan kupatavasz, amitől a balosok teljesen kikészültek.
Még a saját szavazóik sem dőlnek be a baloldalnak. Nem kérnek a tüntetésekből. A mai hangulatkeltésen is mindössze pár százan voltak.
️ MEGINT NEM JÖTT BE A HERGELÉS:
️Kb. 200 ember ment el Hadházy Ákos mai napra meghirdetett bohóckodására a Kunigunda útra az MTVA székház elé… 

Fotó: 




️ Ezt gondolja a baloldal a tanárokról 

️