Ahogyan a bevándorlást is álproblémának tartották, úgy most a gyermekvédelem kérdésében is hasonlóan nyilatkoznak a baloldali politikusok. Ebben az ügyben is szembemennek a magyarok többségének…
Igen, tényleg ez a jó kérdés: vajon miképpen viszonyulnak majd ehhez az ideiglenesen hazánkban állomásozó "haladók"? S azt se felejtsük el, Ausztriában is, Csehországban is azt…
A sok munka mellett jó, ha jut egy kis idő a közösségi, baráti együttlétekre, beszélgetésekre is. És különösen igaz ez Advent idején. Nincs ez másképp a Megafon-csapatánál sem