Ahogy az ellenzék fröcsög, nem csoda, hogy annyi Fideszes képviselő covidos! Repked a nyál... 


️ Márki-Zay Péternél két eset van: a nemzetközi és magyarországi baloldal jelszavait visszhangozza vagy kiszakad belőle a saját mondanivalója, akkor pedig vállalhatatlanul fenyeget, szitkozódik és sérteget.
Melyik a jobb egy miniszterelnök-jelöltnél?
Tőle nem tudom megkérdezni, hiszen letiltott.
/posztok.hu


Állóháború zajlik a belorusz-lengyel határon: a migránsok lesátoroztak, tüzet raktak, várakoznak.

Izgalmas témákról vitázunk majd ma este 19:25-től az ATV Egyenes Beszédben a baloldali Antal Attilával: 

