A baloldal hiányolja a maszkot a Parlamentből. De akkor miért fröcsögnek úgy maszk nélkül, hogy a szemközt ülők már úsznak a nyálban?💁
️ Amikor a nyári Tranziton lehetett vásárfiának maszkot is venni, nem gondoltam, hogy újfent visszatér ez az időszak.
Sajnos újra maszkos a helyzet. Hordjátok, ahol kell, oltakozzatok és ezen is túl leszünk!
Úgyhogy köszi a maszkot, Alapjogokért Központ!
/posztok.hu

Senkinek NE adjátok meg a bankkártya adataitokat, a NAV-nak csak a bankszámlaszámra, vagy a…






️ Nahát, ki gondolta volna, hogy esetleg külföldi érdekek vezérlik véleménye kialakításában?