Irtózatos tragédia az ilyen, erről vitát sem lehet nyitni.
Azt viszont fölháborítónak tartom, hogy egy művész, aki folyamatosan nagyon komoly összegeket kap azért, hogy művészetét megvalósítsa, ilyen hangnemben nyilatkozik meg arról az országról, amely neki milliárdokat biztosít.
A pénzért cserébe nem kell hajbókolni, csak egy emberi minimumot kéne mutatni. Mert az azért már mégiscsak a világ röheje, hogy tele vagyunk olyan emberekkel, akik folyamatosan tartják a markukat, amit zokszó nélkül megtölt az ország, de ezért cserébe semmi sem jár, csak hitelrontás külföldön és állandó sárdobálás.
Esetleg elgondolkozhatnánk azon is, hogy akik nyilvánvalóan ellenségnek látnak minket, azokat kissé kevésbé segítjük talpon maradni.
️ Esetleg.
/posztok.hu
Kiállás a bevándorlás mellett, a rezsicsökkentés ellenzése, több napos eligazítás Brüsszelben, a jobboldali szavazók sértegetése és teljes behódolás Gyurcsány Ferencnek. Az elmúlt három hétben több…


Egészen csodálatos kalandokat kínál, ha valaki Gelgő Budapestjén akar tömegközlekedni!
Európában a hatékony politikai cselekvés, most az energiabiztonság kapcsán vált kiemelten fontossá. A magyar kormány most is jól felvértezett, míg az ellenzék víziók nélkül kapkod. Hogy mi biztosítja…




