️ nem múló triumfálással mondom most - amiként akkor is mondtam, csak ezúttal kiegészítve -, hogy ‘24-ben sem szavaztam volna a Tisza miniszterére, ha budapesti lettem volna, hiszen volt jobbos jelölt az utolsó nap is
Görgess tovább!
érthető, hogy most minden celeb olyan, mint amikor a verekedés végén a kis Notre Dame-i odasunnyog és belerúg a földön fekvőbe, előtte meg bámészkodott, de megfejtette-e már a világot az ország…
Jó reggelt mindenkinek ️ M1 híradó már nem "propagada hírcsatorna" hogy van ez? Az ügyészség is elkezdett dolgozni? Mi folyik itt.... 1 napom a stúdióban.....meglátjuk milyen lesz. Egyre több ötletem…