ma van édesapám születésnapja. és ezt a napot nem vele töltöttem, hanem a közösségemmel, barátaimmal, harcostársaimmal. azért, hogy Orbán Viktornak együtt mutassuk meg a Patriótán, hogy mi maradunk, mi együtt vagyunk, akármi is lesz.

és ez nem is akkora dolog, számosan vállaltak sokkal nagyobb áldozatot. de nekem emberileg rendkívül fontos, hogy a legnehezebb időkben mutassuk a legtöbbet. és így nem ünnepelhettem édesapámat.

ez persze semmit sem mond a triumfáló tiszásoknak, akik 4 éve még Gyurcsányra szavazva gyűlöltek minket. ők valami ellen, mi valami mellett szavaztunk.
a sok kellemetlenség mellett kicsinység, hogy fognak csodálkozni, hiszen elhitték hazugságaikat, hogy ugyanúgy dolgozunk a jövőben is.

de ennél sokkal fontosabb, hogy te, jobbos szavazó barátom, itt vagyunk, számíthatsz ránk.
mindent újraépítünk.

ORBÁN VIKTOR: MOZGALMAT ÉPÍTÜNK!
Miért vesztett a FIDESZ?
Miért vesztett a FIDESZ?

Végig néztem az interjút. Mi jött le számomra:
Egy nagyon megragadt, én úgy vélem a múlt ellen és a Miniszterelnök elleni évek óta tartó média kampány eredménye a mostani szavazás! (8év) Ner és a…

️A vereség nagy. Ami a következményeket illeti, több az, minthogy változtassunk néhány pozíción. A korábbi formájában a jobboldali közösség nem tudja folytatni létezését. Teljes megújulásra van…

Mi szeretjük a hazánkat és akkor is szolgáljuk, ha nem mi vagyunk kormányon.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média