️ Orbán Viktor az egyetlen valódi erő Európában, Ursuláékkal szemben.
👉 Viktor az egyetlen, akitől igazából félnek Ursuláék, ezért próbálnak megszabadulni tőle.
👉 De mi, magyarok tudjuk, hogy pont…
régi megállapítás, hogy nekünk egy csőcselék jutott, az dülöngél ide és oda. és számomra mindig a legderekasabb érzés, hogy ezek még félig-meddig fenyegetőzni is csak kamunicken mernek. tudjátok, ezek azok, akik mellett ha valóban elhaladsz, nyakát behúzva nagyon csúnyákat gondol. tán még a szemeit összehúzva ferdén is néz.
húha. 
ezek itt, mint ez a lenti izé is, most éppen tiszások. korábban gyurcsányisták meg márki-zayosak voltak, mikor, miként remélhettek a kis szerepjátékukban zabrát.
a helyzet az, hogy mi nem megyünk sehova. ennek több oka is van, az egyik, hogy ezekkel szemben nekünk Magyarország a hazánk. a másik, hogy ezt meg is védjük. és általában, csak a nagy számok törvénye alapján, az jobban megy a patriótáknak izék hőzöngése közepette is, Spanyolországtól Chiléig.
szóval érdemes meghagyni a szerepjátékot szerepjátéknak.
a 133 nap után a 134. semmiképpen sem kellemes. 

️ Orbán Viktor az egyetlen valódi erő Európában, Ursuláékkal szemben.
👉 Viktor az egyetlen, akitől igazából félnek Ursuláék, ezért próbálnak megszabadulni tőle.
👉 De mi, magyarok tudjuk, hogy pont…
Igen sokba kerülne a tiszás energia leválás a magyar lakosságnak.
️A Tiszások szerint inkább legyen háború, csak menjen a Fidesz!
☝️Mi a véleményetek??
️
Új városi lakópark születik Budapest déli kapujában! Az Aerogate Homes 155 modern lakással, A+ energetikával, zöld udvarokkal és brutál jó közlekedéssel érkezik 
Város, otthon, jövő egyben.
Teljes…


Családalapú gazdaság
A magyar gazdaságban megvan a fedezet a jóléti intézkedésekre – hangzott el Orbán Viktor pénteki interjújában a Kossuth Rádióban. A megfogalmazás szerint még egy 1 %-os gazdasági…
🤝🇮🇳 EU és India: új szabadkereskedelmi fejezet kezdődik
2026 januárjában az Európai Unió és India aláírta a szabadkereskedelmi megállapodást, amely egy közel kétmilliárd fős gazdasági térséget…
️Gázpisztollyal lőttek rá a nagyteveli polgármesterre, mentőhelikopter ment érte a hivatalhoz. Három lövés dördült el a szemtanúk szerint.
Az amerikai külügyminiszter jövő héten érkezik.