Orbán: “a rendőrségnek garantálnia kell…”
“ők azért jönnek össze, hogy provokáljanak minket, nem szeretik egymást”
“ők azért jönnek össze, hogy provokáljanak minket, nem szeretik egymást”
Orbán: “a rendőrségnek garantálnia kell…”
Orbán: “…elfogadhatatlan, bűncselekmény”
Csak a jó öreg komcsi módszer van a tiszánál!
A tiszás Norbert értem aggódik. Kapott választ.
Innen már nem nagyon van vissza…
ÍGY VAN! Orbán Viktor ezt a kérdést is helyretette!
Egy posztban összeszedtünk mindent, amit gyermekvédelmi témában tudni érdemes. Ezért is nevezi egyre több ember álszentnek a liberális, tiszás baloldalt, és ezért hiteltelen a politikai haszon miatt…
Látjátok tiszások ilyen egy bölcs, józan, profil, előre gondolkodó, felölelős politikus.