te jó ég, már 5 éve az első Magyar Nemzet-publimnak. és az igazán durva az, hogy akkor ez tényleg mennyit számított nekem.
jön a még nagyobb adócsökkentés
te jó ég, már 5 éve az első Magyar Nemzet-publimnak. és az igazán durva az, hogy akkor ez tényleg mennyit számított nekem.
"Trump győzelmi jelentései: Orosz olaj visszaszorítása és az amerikai piacok bővülése"
️
Legalja, hogy a magyar csapat vereségén nevetnek. Undorító.
Tiszás szeretet
Csak ennyi: ezt nézzétek végig!
A magyarok nemet mondanak a sorkatonaságra! 
Bottoni egy suttyó barom, egy gyűlölködő alak.