segítek. ami a tiszás mottó volna, ha ők lennének kormányon, az a következő: soha többé nem akarok katonát látni.
milyen jól bevált akkor is.
segítek. ami a tiszás mottó volna, ha ők lennének kormányon, az a következő: soha többé nem akarok katonát látni.
milyen jól bevált akkor is.
- mit lát a visszapillantóban?
- kérdezte a taxisom.
- ebben a pillanatban is áramlanak a DK-tól a munkásőrnyugdíjasok a Tiszához. épül a jobbos alternatíva!
- súgta megvetően, foghegyről a taxisom.



JOGTÖRTÉNETI SZIMULÁCIÓ: ha valaki vezérkari főnökként kettős kommunikációt folytat, a NATO ülésein a magyar helyett ukrán álláspontot képvisel, sőt,…
Tud még valaki 3 nevet fejből felsorolni?
És történt tragédia?
Most jut eszembe!
Gy. Ferenc Pápán született. Talán ő lesz következő pápa, azért vonult vissza?
II.Ferenc