





soha nem lehet eleget beszélni Nagy Imre gaztetteiről. a mi hőseink a pesti srácok, nem a forradalom szekerére felkapaszkodó moszkovita komcsik.






Kommentben a képek!
Vajon ez igaz, tudtok valamit erről?
Ez nem lehet igaz!

Hány módon húzza már le az embereket ez a szemfényvesztő?? Ennyire nem megy a bögre biznisz?!



Az örök világosság fènyeskedjèk neki!

Üzenet a messiásnak. Ezért akadozik Poloska oldala. 

